Wynajem zwyżki Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Wojkowice podnośniki

Oferujemy kompleksowy wynajem zwyżek Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Wojkowice. Dostarczamy maszyny również do innych części Polski - posiadamy własny transport. Oferujemy Państwu bogatą gamę profesjonalnych maszyn takich jak podnośniki, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome i nie tylko. Wszystkie posiadają niezbędne do podjęcia pracy przeglądy. Są na bieżąco serwisowane, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz sprawną maszynę. Posiadamy sprzęt wyłącznie od renomowanych producentów. Bogaty osprzęt naszych zwyżek to pewność, że poradzisz sobie z różnymi zadaniami szybko i sprawnie. Doradzimy i pomożemy wybrać, który sprzęt z naszej oferty, będzie najlepszy do danego zadania. Zapewniamy rzetelną obsługą na najwyższym poziomie. Masz pewność, że działasz z profesjonalistami - posiadamy wiele lat doświadczenia w wynajmie zwyżek. Posiadamy zwyżki, ładowarki teleskopowe i podesty (do 43m) marki:

 • Manitou
 • Genie
 • Terex
 • JLG
 • UpRight

Dlaczego warto wynająć zwyżkę, podnośnik, podest i ich zastosowanie

Wynajem zwyżek to pojęcie bardzo ogólne, pod którym kryje się najem urządzeń takich jak: ładowarki teleskopowe, podesty ruchome, podnośniki. Sprzęty te są nieocenioną pomocą w trakcie przeprowadzania robót na wysokościach.. Choć ich zakup generuje znacznie większe koszty, zdecydowanie warto po nie sięgnąć. Na szczęście istnieje również możliwość ich wynajmu, co korzystnie wpłynie na nasz budżet. Praca na wysokościach to nie lada wyzwanie. Wymaga dużej precyzji i odpowiedniego sprzętu, a wszystko w imię zachowania wszelkich norm bezpieczeństwa. Aby tego dopilnować niezbędne może okazać się wynajem zwyżek. Pierwsza z opcji może jednak wiązać się z dość dużymi wydatkami. Dlatego nieocenioną pomocą może być ich wynajem. Czym charakteryzują te urządzenia? Jakie są ich zalety i w jaki sposób poprawnie ich używać? Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na trapiące Państwa pytania!

Przykładowe zastosowania zwyżek:
 • praca osób na wysokościach w trudno dostępnych miejscach (np. spawacze, elektrycy, hydraulicy, malarze)
 • przeniesiesz ciężki ładunek w wysokie miejsca (np. 4 piętro bloku), które są nieosiągalne dla mniej wydajnych maszyn o niższych parametrach
 • montaż banerów reklamowych
 • usuwanie gałęzi
 • prace budowlane i konserwacyjne, wykańczanie elewacji, remonty
 • malowanie, mycie, odśnieżanie, montaż konstrukcji
 • naprawa instalacji energetycznych

Ładowarki teleskopowe i podesty ruchome umożliwiają podnoszenie nie tylko ludzi, ale i ciężkich materiałów budowlanych. Użycie tego rodzaju sprzętu zaoszczędzi sporo cennego czasu. Przede wszystkim jednak pozwalają na pracę bez zbędnych wstrząsów i strachu z powodu tego, że coś może pójść nie tak.

wynajem zwyżki dąbrowa górnicza sosnowiec będzin wojkowice podnośniki
Sprawne maszyny, bogaty osprzęt
Wykonasz przeróżne wymagające zadania bez zbędnych przestojów.
Rzetelna obsługa i kontakt
Masz z nami stały kontakt telefoniczny, na bieżąco reagujemy na potrzeby klienta.
Własny transport
Terminowo dostarczymy naszymi ciągnikami i naczepami maszynę w miejsce wyznaczone przez klienta.

Korzyści z wynajmu zwyżek z transportem do Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzin i Wojkowic

Zapewniamy usługi dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. W zależności od Państwa potrzeb umożliwiamy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Wynajmowane przez nas maszyny są dostępne także w opcji z dostawą na wskazany adres. Posiadamy własny transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy maszyn. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Sprawdź korzyści z wynajmu zwyżek z transportem do Dąbrowy Górniczej, Sosnowiec, Wojkowice, Będzin i cały Śląsk.

 • Zapewniamy transport maszyny w wyznaczone miejsce - własne ciągniki i naczepy
 • Do dyspozycji masz w pełni sprawne, nowoczesne maszyny, w dobrym stanie technicznym
 • Bogaty osprzęt do wykonywania różnorodnych, wymagających zadań
 • Pracuj bez przestojów z naszym sprawnym i regularnie serwisowanym sprzętem
 • Terminowe dostarczenie maszyny
 • Rzetelna, profesjonalna obsługa przez ludzi, którzy znają się na tych maszynach z bogatą wiedzą praktyczną i techniczną

Usługi zwyżką - na co zwrócić uwagę przed i w trakcie wynajmu?

Maszyny do pracy na wysokościach muszą być regularnie sprawdzane pod kątem technicznym. Ważne jest więc, by posiadały one aktualne przeglądy. Samo to jednak może nie wystarczyć. Urządzenie musi być dostosowane do konkretnego terenu i rodzaju zlecenia. Przed jego użyciem trzeba się upewnić, że zwyżka stoi na twardym i poziomym podłożu. Niezwykle ważne jest również by w trakcie jej użytkowania zachować odpowiednią odległość w stosunku do linii wysokiego napięcia. Aby zdjąć z siebie te wszystkie troski, warto więc sięgnąć po usługi profesjonalistów. Nasi eksperci w zakresie obsługi podnośników, ładowarek teleskopowych zadbają o przygotowanie maszyn i ustawienie ich w terenie. Dbamy o przestrzeganie zasad BHP i wszelkich norm bezpieczeństwa, nawet przy bardzo wymagającym terenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu.
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 665 955 355
Wyślij wiadomość
biuro@ggmachinery.pl
Copyright © 2020 ggmachinery.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone