Wynajem ładowarki teleskopowej (i nie tylko) i podestów ruchomych od 10 do 43m - Katowice, Śląsk i cała Polska

Zapewniamy wynajem ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych Katowice, Śląsk i okolice lub w przypadku wynajmu długoterminowego możemy dostarczyć maszynę w całej Polsce. Znajdziesz u nas ładowarki i podesty renomowanych producentów takie jak Manitou, JLG, Genie, UpRight, Terex. Nasz park maszynowy to regularnie serwisowane maszyny, które posiadają bogaty osprzęt, dzięki czemu wykonasz za ich pomocą szeroki zakres prac. Pomożemy Ci dobrać sprzęt, w zależności od tego czy potrzebujesz tylko jednej ładowarki lub kilku różnych maszyn z niestandardowym osprzętem do większej inwestycji. Od kilkunastu lat działamy na rynku usług i wynajmu maszyn budowlanych, dlatego zapewniamy rzetelne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie.

Wynajem długoterminowy - transport maszyny do każdego miejsca w Polsce

Oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Jeśli nie posiadasz operatora, możesz skorzystać z opcji wynajmu z doświadczonym operatorem. Duży staż pracy na maszynach tego typu to zdecydowany atut jeśli zależy Ci na szybkiej i pewnej realizacji zlecenia. Posiadamy m.in. ładowarki i podesty od znanych producentów takich jak:

  • Manitou
  • JLG
  • Genie
  • Terex
  • UpRight
wynajem ładowarki teleskopowej podestów ruchomych
Sprawne maszyny z operatorem lub bez
Jeśli potrzebujesz doświadczonego operatora, który doskonale zna nasz sprzęt możesz wynająć maszynę wraz z operatorem
Rzetelna obsługa i kontakt
Stały kontakt i rzetelna obsługa klienta to podstawa. Przedstawimy Ci naszą ofertę i najlepsze maszyny do konkretnego zlecenia.
Własny transport
Posiadamy własne ciągniki, dlatego szybko możemy przetransportować maszynę w wybrane przez Ciebie miejsce.

Korzyści z wynajmu ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych od 10 do 43m

Jeśli chcesz kupić maszynę to do jej ceny musisz pamiętać też o dodatkowych kosztach. Regularny serwis, naprawa uszkodzeń, transport, ochrona i miejsce w którym musisz ją przechowywać. Po podliczeniu wszystkiego, skorzystaniu z wynajmu w większości przypadków będzie dla Ciebie dużo korzystniejsze. Wtedy polecamy skorzystać z naszych usług wynajmu ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych na Śląsku, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, a w przypadku wynajmu na dłuższy termin - również w całej Polsce. Dzięki nam możesz zaoszczędzić koszty i mieć dostęp do najwyższej jakości profesjonalnych maszyn. Korzyści z wynajmu maszyny w naszej firmie:

  • Przetransportujemy sprzęt w dowolne miejsce w ustalonym terminie - posiadamy własny transport
  • Wynajem krótko i długoterminowy w zależności od potrzeb
  • Brakuje Ci operatorów? Możesz wynająć sprzęt z doświadczonym operatorem
  • Cały czas jesteśmy w kontakcie i na bieżąco reagujemy
  • Masz do dyspozycji sprawne, nowoczesne maszyny, w dobrym stanie technicznym - praca bez przestojów
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 665 955 355
Wyślij wiadomość
biuro@ggmachinery.pl
Copyright © 2020 ggmachinery.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone