Transport niskopodwoziowy, maszyn budowlanych i ponadgabarytowy działamy na Śląsku, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i okolice

Posiadamy flotę ciągników siodłowych do transportu ponadgabarytowego i transportu niskopodwoziowego Katowice, Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i okolice. Posiadamy własne, nowoczesne ciągniki, które w połączeniu z bogatym doświadczeniem naszych kierowców zapewniają naszym klientom terminowe i bezpieczne wykonanie transportu. Na bieżąco serwisujemy nasze ciągniki, aby bezawaryjnie i bez zbędnych, nieprzewidzianych przestojów dowieźć ładunek lub maszynę na miejsce w ustalonym czasie. Wszystkie zlecenia są wyceniane indywidualnie. Skontaktuj się z nami, opowiedz co potrzebujesz przetransportować, gdzie i na kiedy, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie w dobrej cenie. Rzetelna obsługa i wysoka jakość obsługi to w naszej firmie standard, niezależnie od wielkości zlecenia. Czym się zajmujemy:

  • Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i rolniczych
  • Transport ponadgabarytowy elementów np. konstrukcji stalowych
  • Transport ładowarek teleskopowych, zwyżek, podestów ruchomych, koparko ładowarek i innego sprzętu

Współpracujemy z firmami z Śląska i całego kraju. Działamy na terenie Dąbrowy Górniczej, Katowic, Jaworzna, Sosnowca i okolic - w zależności od potrzeb klienta możliwy transport do innych województw na dłuższą trasę. Z maszynami budowlanymi i innymi urządzeniami mamy do czynienia na co dzień, dlatego doskonale wiemy, że z pozoru małe uszkodzenie, może być stratą liczoną w kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysiącach złotych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby transport przebiegał bezpiecznie, a maszyny dotarły w takim stanie, w jakim je otrzymaliśmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Transport niskopodwoziowy ponadgabarytowy Śląsk Katowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec maszyn
Terminowo i bezpiecznie
Bezipecznie i starannie dostarczymy Twój ładunek W ustalonym terminie i wskazanym miejscu.
Rzetelna obsługa i kontakt
Stały kontakt i rzetelna obsługa klienta to podstawa. Przedstawimy Ci naszą ofertę dopasowaną do konkretnego zlecenia.
Własne, nowoczesne ciągniki
Szybko możemy przetransportować maszynę, sprzęt, elementy konstrukcji w wybrane przez Ciebie miejsce.
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 665 955 355
Wyślij wiadomość
biuro@ggmachinery.pl
Copyright © 2020 ggmachinery.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone