Piaskowanie Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Śląsk

Specjalizujemy się w piaskowaniu maszyn, metali, konstrukcji stalowych, elewacji. Najczęściej świadczymy usługi piaskowanie na Śląśku, w Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Będzinie, Sosnowcu i okolicach. Piaskowanie to powszechnie stosowany zabieg mający na celu wyprofilowanie danej powierzchni, bądź oczyszczenie maszyn i konstrukcji.
Zajmujemy się piaskowaniem:

  • konstrukcji stalowych, elewacji
  • maszyn budowlanych i rolniczych
  • metali
  • inne elementy wymagające odnowienia i oczyszczenia

Czynność piaskowania wykonywana jest przy zastosowaniu silnie sprężonego strumienia powietrza zawierającego piasek. Drobinki są bardzo skuteczne i natychmiast usuwają nawet trwałe zabrudzenia. Jakie są główne zalety czynności piaskowania? Piaskowanie w niektórych aspektach przypomina szlifowanie, jednakże zabieg wykorzystujący ziarna piasku pozostawia powierzchnię całkowicie nieuszkodzoną i gładką. Ponadto, strumień wodny dzięki swojej specyfice umożliwia dotarcie i wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, tak aby poprawić ich kondycję. Wobec tego może stanowić również uzupełnienie procesu szlifowania

piaskowanie katowice dąbrowa górnicza będzin sosnowiec maszyn metalu konstrukcji
Wieloletnie doświadczenie
Bazujemy na doświadczeniu naszych specjalistów, którzy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt poradzą sobie z każdym zabrudzeniem.
Działamy dokładnie i terminowo
Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać powierzone nam zlecenia zgodnie z oczekiwaniami i w określonym terminie.
Skuteczne oczyszczenie powierzchni
Metoda piaskowania pozwala usunąć ciężkie zabrudzenia, w tym rdzę, z nawet trudno dostępnych miejsc.

Zalety piaskowania maszyn budowlanych i rolniczych

Dzięki czynności piaskowania maszyny budowlane i rolnicze zostaną wyczyszczone po pracy. Dodatkowo, w przypadku pracy w trudnym terenie, gdzie błoto może przedostawać się do układu mechanicznego urządzenia, piaskowanie pozwoli nie tylko na zapobieganie powstawania awarii, ale również pozwoli oczyścić powierzchnię przed pracami naprawczymi. Ponadto, regularne piaskowanie przyczynia się do zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia usterek. Warto jednak, aby tą czynnością zajmowali się specjaliści, ponieważ tylko dobrze wykonana zapewni nam korzyści. Trzeba kontrolować nie tylko natężenie strumienia wody, ale również zawartość piasku. Gdy strumień będzie miał kontakt pod zbyt dużym ciśnieniem, może dojść do uszkodzenia drobnych elementów, bądź mniej odpornych materiałów. Z tej przyczyny należy decydować się na zabieg w przypadku odpornych podzespołów, które nie zostaną uszkodzone podczas piaskowania. Poznaj również inne zalety piaskowania.

  • dzięki piaskowaniu można dokładnie oczyszczyć powierzchnie i trudno dostępne miejsca
  • zajmuje to zdecydowanie mniej czasu niż ręczne czyszczenie
  • wzmocnienie materiału i jego wytrzymałości

Dąbrowa Górnicza, Katowice, Sosnowiec, Będzin - profesjonalne piaskowanie konstrukcji stalowych i metali

Proces piaskowania nie polega wyłącznie na wykorzystaniu piasku. Jeżeli chodzi o piaskowanie konstrukcji stalowych, bądź metali, istnieje możliwość wykorzystania innego surowca (rozdrobnione szkło, skorupy orzecha włoskiego, bądź żużel koksowniczy). Piaskowanie metali to szybki i skuteczny sposób na nadanie kształtu. To również istotny czynnik powodujący wypracowanie kształtu i dopasowanie elementu do konstrukcji. Dzięki temu osiąga się pożądane wymiary, które znajdą zastosowanie w konkretnej branży. Piaskowanie to bardzo prosta i skuteczna czynność, która przynosi ogromne efekty. Z tej przyczyny warto zdecydować się na rutynowe piaskowanie nie tylko maszyn budowlanych i rolniczych, ale również konstrukcji stalowych i metali. Dzięki temu zabiegowi uzyskamy długotrwały efekt.

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
+48 665 955 355
Wyślij wiadomość
biuro@ggmachinery.pl
Copyright © 2020 ggmachinery.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone